Oto Tavan Döşeme | Alanya Oto Döşeme

Oto Tavan Döşeme

Öncelikle tecrübe: aracınızın tavan döşemesi sökülüp, işlem yapılıp daha sonra montajı yapılacaktır. lütfen aracınızın aynı marka ve modelini daha önce tecrübe etmemiş kişilere işlem yaptırmayınız. bu konudaki hatalar tavan parçalarınızın kırılmasına, tavan direklerinin tam oturmamasına, orta direklerdeki emniyetkemeri ayarlarının bozulmasına, tavan tesisatınızın arızalanmasına, tavan döşemesinin kırılmasına sebep olmaktadır.

Tavan döşemesinin çürümüş olan rüngerinden temizlenmesi: Tam ve doğru şekilde temizlenmeyen tavan döşemesi, yapışkanın tam olarak etkili olamamasına sebep olmakta ve tavan döşemesinin kısa bir süre sonra tekrardan sarkmasına sebep olmaktadır.

Kullanılan yapıştırıcı: Piyasada birçok yapıştırıcı bulunmaktadır. Bu yapıştırıcıların kalitesi fiyatı ile doğru orantılıdadır. yani ucuz yapıştırıcılar fiyatı aşağıya çekmekte kaliteli olan yapıştırıcılar maliyeti arttırmaktadır.

 Yapıştırma tekniği: tavan kumaşı yapıştırılırken 250ml yapıştırıcı kullanılarakta işlem gerçekleştirilebilir 1000ml yapıştırıcı kullanılarakta. yapıştırıcının kuruma süresi göz önüne alarak ta işlem gerçekleştirile bilir, ya da almayarakta. bu işlem tamamen tecrübeye dayanmaktadır. Bu işlem  yeni kaplanan tavan kumaşının tekrardan sarkmasına sebep olmaktadır. biz kendi geliştirdiğimiz tekniğimize güveniyoruz.

Diğer Hizmetler

Yılların verdiği deneyim ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız